Webbyt
Webbyt
Firmast  
Webbyt
Kontakt  
Webbyt
Ostukorv  
EST  l  ENG  l  RUS  l  LAT  l  FIN
Cart Ostukorv
         

 
Webbyt
Webbyt Tootekataloog
Webbyt
Webbyt
Lukss Decor fototapeedid. Informatsioon materjalide kohta.
Webbyt
Kuidas fototapeedi jaoks foto valida
Webbyt
Walltastic kasutusjuhend
Webbyt
Fotolõuendid
Webbyt
Путешествуйте с Trunki
 
Webbyt

Walltastic kasutusjuhend

Webbyt

Kasutusjuhend

Tähtis! Enne Walltastic pilttapeeti kleepima asumist ,kontrollige kindlasti ,kas konkreetse toote puhul tuleb kleepida serv-serva vastu või ülekattega. Vajaliku informatsiooni leiate toote pakendi tagaküljelt.

 

Enne kui alustate

Teie pilttapeet koosneb 12 osast (paneelist), mis on pakitud müügipakendisse. Enne kleepima asumist asetage kõik osad tasapinnale ning veenduge ,et kujutis ning värvid vastaksid näidisele. Defektide ilmsikstulekul võtke ühendust toote müüjaga. Juhime Teie tähelepanu sellele, et toode ei kuulu asendamisele või kompenseerimisele, kui olete sellele kasvõi osaliselt jõudnud kanda liimi. Müüja ei vastuta ka peale müügipakendist vabastamist või kleepimise käigus tekkida võivate vigastuste eest.

Pilttapeedi kleepimine

Järgige valmistaja poolt antud kleepimisjuhiseid. Püüdke eri osade kleepimine läbi viia võimalikult lühikese aja jooksul, et vältida kujutise mittekokkusobituvust. Soovitav on kõik 12 paneeli kleepida järjekorras ilma pausideta.

Kuna esimese paneeli asend määrab kogu tervikpildi välimuse siis soovitab Walltastic tema paigutamisel olla eriti tähelepanelik. Esimese paneeli paigutamiseks soovitame tõmmata seinale vertikaaljooned ,kasutades selleks pliiatsit ja loodi/vesiloodi.

Juhend

 

1.Valige esimene paneel

2.Asetage paneel kleepimisalusele pildiosaga allapoole. Kandke liim ühtlaselt paneeli tagaküljele ning laske liimil 1-2 minutit imenduda. Ärge voltige liimiga kaetud paneele! Jälgige ,et paneeli ääred oleksid ühtlaselt liimiga kaetud. Seinale kleepimisel siluge paneel ,kasutades selleks pehmet riiet. Silumisel liikuge ülevalt alla ja keskelt äärte poole.

3.Ettevaatlikult eemaldate liigne liim paneeli esiküljelt niiske lapi abil. Vältige liiga intensiivset hõõrumist ,mis võib kahjustada paneeli pinda.

4.Korrake paneelide 2-12 kleepimiseks punktis 2 ja 3 toodud juhiseid

5.Vajadusel saate paigaldatud pilttapeedi mittevajaliku osa eemaldada PEALE liimi kuivamist vaibanoa vms. abil.

6.Jälgige vajadusel liimi tootja poolt antud soovitusi liimi kasutamisvõtetele.