Webbyt
Webbyt
Firmast  
Webbyt
Kontakt  
Webbyt
Ostukorv  
EST  l  ENG  l  RUS  l  LAT  l  FIN
Cart Ostukorv
         

 
Webbyt
Webbyt Tootekataloog
Webbyt
Webbyt
Lukss Decor fototapeedid. Informatsioon materjalide kohta.
Webbyt
Kuidas fototapeedi jaoks foto valida
Webbyt
Walltastic kasutusjuhend
Webbyt
Fotolõuendid
Webbyt
Путешествуйте с Trunki
 
Webbyt

Fotolõuendid

Webbyt

Ruumide dekoreerimise kaasaegsed lahendused võimaldavad viia ellu kõikvõimalikke fantaasiaid, tehes seejuures toa korteris või kontoris atraktiivseks ja mugavaks. Üheks praktiliseks ja vaieldamatult moodsaks ruumi kaunistamise viisiks on spetsiaalsele materjalile – canvas – trükitud fotopiltide kasutamine. Tänu sellele liigub siseruumis fookus omapärasele detailile. Selline fotopilt võimaldab luua interjööris teatud meeleolu, tuletada meelde olulisi sündmusi või lihtsalt lisada omapära, muutes sisekujunduse kordumatuks. Fotopildid suudavad elavdada nii kodu kui ka kontori või kohviku interjööri ning panna rõhu mistahes teises kohas.  

Meie veebipoes pakutava fotopildi puhul kasutatakse erilist lõuendit, tänu millele saavutatakse kaasaegsete tehnoloogiate abil pealekantava pildi kõrge kvaliteet. Rääkides kvaliteedist peame me silmas eredaid värve, teravat pilti ja kauakestvat toodet.

Kliendid saavad valida juba valmis lõuendite kujundusi. Igat pakutavat fotopilti saab tellida järgmistes mõõtudes: 

30cm x  40 cm – 18 EUR

40cm x  60 cm – 21 EUR

50cm x  70 cm – 25 EUR

60cm x  90 cm – 38 EUR

70cm x  100 cm – 49 EUR.

Samuti pakume fotolõuendi valmistamise võimalust Teie enda foto alusel.

See võimalus pakub kindlasti huvi neile, kes sooviksid kaunistada tuba eriti hästi õnnestunud fotodega lastest, pulmadest, fotosessioonist või puhkusest. Kvaliteetse tulemuse saamiseks tuleb täita järgmised nõuded:

- saata foto, mille suurus on 1-2 MB või 2000 х 2000px (või suurem)

- valida soovitud pildi suurus:

- kui kasutate pildi tellimiseks internetist pärit fotot, siis tutvuge, kuidas peaks määrama otsingu parameetreid: 

Vajadusel pakume foto töötlemise teenust. Antud teenuse hind sõltub töö raskusest ning on kokkulepitav igal konkreetsel juhul eraldi.

 

Kvaliteetse foto valimiseks võib kasutada fotopanka www.shutterstock.com (hind 12 €/foto).

Pöörame tähelepanu sellele, et fotolõuendite kohaletoimetamine toimub kullerteenuse abil. Kohaletoimetamise hinnaks on 5 eurot ning see lisatakse tellimuse maksumusele.

Oluline! Teie arvutiekraanil olevad värvid võivad valmiskujul fotopiltide värvidest mõnevõrra erineda. See on tingitud monitoride, filtrite jm eripärast.

Kui Te soovite tellida standardmõõtudest suurema fotopildi, siis võtke meiega ühendust e-postil sales@funtasticdesign.com.

Fotopildi valmistamise tähtajaks on 3-7 päeva alates arve maksmisest. Individuaaltellimuse alusel  valmistatud (erimõõdulised ja/või muudetud standardvärvidega) fotopildid kuuluvad tagastamisele ainult praagi korral.